تبلیغات
المان دهم - احمدی‌نژاد در مراسم بهره‌برداری از واحد بنزین‌سازی پالایشگاه شهید تندگویان:
المان دهم
سه شنبه 10 مرداد 1391

احمدی‌نژاد در مراسم بهره‌برداری از واحد بنزین‌سازی پالایشگاه شهید تندگویان:

سه شنبه 10 مرداد 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ناهید

احمدی‌نژاد در مراسم بهره‌برداری از واحد بنزین‌سازی پالایشگاه شهید تندگویان:
عبور سرمایه‌گذاری در نفت از مرز ۸.۶هزار میلیارد تومان / نامه "فدایت شوم"به غرب نمی‌دهیم

خبرگزاری فارس:رئیس جمهور با اشاره به این مطلب که هم‌اکنون میزان سرمایه‌گذاری در صنعت نفت به 8 هزار و 600 میلیارد تومان رسیده و دنیا مشتاق سرمایه‌گذاری است گفت:اگر آنها این کار را نکنند نامه "فدایت شوم"نمی فرستیم.

خبرگزاری فارس: عبور سرمایه‌گذاری در نفت از مرز ۸.۶هزار میلیارد تومان / نامه "فدایت شوم"به غرب نمی‌دهیم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در مراسم بهره‌برداری از واحد بنزین‌سازی پالایشگاه شهید تندگویان در منطقه شهر ری که صبح امروز (سه‌شنبه) در این پالایشگاه برگزار شد، گفت: خدای بزرگ را سپاسگزارم که در بهترین ایام سال، ماه خدا، ماه رحمت و برکت و در آستانه میلاد امام حسن مجتبی(ع) باردیگر فرصت و توفیق عنایت کرد تا در پالایشگاه تهران شاهد دستاوردهای ارزشمند فرزندان این سرزمین باشیم.

وی با گرامیداشت یاد امام و شهیدان و شهید تندگویان گفت: از خدای متعال می خواهم راهی که این شهیدان در برابر ملت ایران و بشر امروز باز کردند، همواره پرفروغ و امید بخش باشد.

رئیس جمهور با بیان اینکه در صنعت نفت چند نکته را باید یادآوری کنم، افزود:صد سال است صنعت نفت داریم و دنیا و ملت ما می دانند که مجموعه متخصصان و کارکنان صنعت نفت کشور جزو دلسوزترین های ملت های ایران هستند و خدماتی که اینها به ملت ایران انجام دادند در طول صد سال به خصوص در چند سال اخیر بی نظیر و کم نظیر است.

احمدی نژادگفت: کارکنان صنعت نفت در سخت ترین و حساس ترین لحظات تاریخ ایستاند ، فداکاری کردند و شهید شدند اما اجازه ندادند جریان اصلی اقتصاد کشور دچار مشکل شود.

وی با اشاره به اینکه صنعت نفت ما همچنان با ملی شدن فاصله دارد و من نیز بر این نکته تاکید کرده بودم، گفت: مدعیان دیروز و امروز به گونه‌ای حلقه‌ها را بستند که بیشتر منافع حاصل از نفت در جیب آنها بود و شامل تولید نفت، اکتشاف، مهندسی و سرمایه‌گذاری می‌شد.

وی افزود: بعد هم که نفت تولید می‌شد، باز هم تعیین قیمت نفت به دست آنها بود و تمام دنیا می‌دانست که تعیین قیمت نفت کاملا سیاسی است و قیمت اقتصادی نیست. اگر بنا باشد قیمت نفت در مقابل با سایر کالاها قیمت واقعی خود را داشته باشد بسیار بالاتر از این قیمت‌های کنونی است.

رئیس جمهور ادامه داد: البته آنها نیز با خبرسازی قیمت را جابجا می‌کنند، قیمت‌ها به شدت پائین نگه داشته می‌شود تا با بستن مالیات‌های سنگین و فروختن دوباره نفت بیشترین استفاده در اختیار خود آنها باشد.

وی افزود: در خصوص تولید و مهندسی و پالایش و پخش نیز همین روند است، آنها قیمت نفت را به قیمت کمتر می‌خرند و به قیمت بیشتر می‌فروشند.

رئیس جمهور با بیان این مطلب که نفت ملی شد اما روند ملی شدن تکمیل نشده و زمانی نفت ملی می‌شود که صفر تا 100 منافع نفت در اختیار کشور باشد اظهار داشت:به فضل الهی امروز مجموعه صنعت نفت با یک عزم الهی به سمت تکمیل این حلقه‌ها حرکت می‌‌کند.

احمدی‌نژاد با بیان این مطلب که همچنان از نفت به عنوان حربه‌ای علیه تولید‌کننده نفت استفاده می‌کنند،اظهار داشت: کسانی که به نفت نیاز دارند و برای تامین مایحتاج خود آن را خریداری می‌کنند از آن به عنوان حربه سیاسی استفاده می‌کنند و این واقعا پررویی می‌خواهد.

رئیس جمهور با اشاره به این مطلب که باید به نقطه ای برسیم  تا همه منافع نفت به جیب ملت ایران برود تاکید کرد:باید به این سمت برویم که دیگر نفت خام صادر نکنیم و تا پایان برنامه یک میلیون بشکه به ظرفیت تولید نفت و یک میلیون بشکه به بحث پالایش نفت اضافه ‌شود.

احمدی‌نژاد گفت: باید سرعت پالایش پخش و پتروشیمی از تولید نفت جلو بزند و در گذشته آنها تمام تجهیزات را به ما می‌فروختند و پول آن را نیز به ما وام می‌دادند و بعد با سود بالایی از ما پس می‌گرفتند.

رئیس جمهور با اشاره به بحث تحریم سرمایه‌گذاری در صنعت نفت ایران از سوی کشورهای غربی در جریان برنامه هسته‌ای ایران ادامه داد: آنها سودی نزدیک به 14 تا 15 درصد از ما می‌گرفتند درحالی که در مبادلات بین‌المللی سودها در حد 2 تا 3 درصد است.

احمدی‌نژاد گفت:‌خوشبختانه با تکمیل شدن این حلقه‌ها که اولین قسمت آن تکمیل و ساخت این پالایشگاه با توان صددرصد داخلی بوده است، بقیه صنایع نیز به سمت ملی شدن حرکت کنند .

وی در ادامه تصریح کرد:‌خوشبختانه امروز 70 درصد تجهیزات در داخل کشور ساخته می شود و انشاءالله می‌توانیم تا حد 90 درصد برسانیم و شرط اصلی آن این است که ما باید بتوانیم و توانستن را عملی کنیم. آن چیزی که به غربی‌ها گران می‌آید توانستن است و ما باید از این رویه پشتیبانی کنیم.

رییس جمهور با اشاره به ضرورت افزایش سرمایه‌گذاری در صنعت نفت گفت: از روزی که سرمایه‌گذاری در صنعت نفت از سوی غربی‌ها تحریم شد تا امروز روند سرمایه‌گذاری در صنعت نفت دو برابر شده است.

احمدی نژاد گفت: هم‌اکنون میزان سرمایه‌گذاری در کشور و در صنعت نفت به 8 هزار و 600 میلیارد تومان رسیده است. دنیا هم مشتاق سرمایه گذاری است. البته اگر آنها این کار را نکنند ما برای آنها نامه فدایت شوم نخواهیم فرستاد.

وی افزود: ملت ایران برای انجام دادن هر کاری آماده هستند و زمانی که ملت ایران به حرکت در بیاید می‌تواند آنجا را زیر و رو کند. انقلاب ما نیز گوشه‌ای از همین قدرت‌نمایی بود. حالا این قدرت اگر در صنعت و کشاورزی وارد شود، همه چیز را زیر و رو می‌کند.

رییس جمهور ادامه داد: ما باید به مردم میدان دهیم. امروز شما اندکی به متخصصان ایرانی میدان دادید و می بینید که چه اتفاقی می‌افتد و ما می‌توانیم منابع آن را خودمان تامین کنیم.

احمدی نژاد گفت:‌من به صراحت می‌گویم که ما سیستم اقتصادی را که بر دنیا حاکم است  قبول نداریم ،آخر آن به انفجار ختم می‌شود و اغلب کشورهای پیشرفته میلیارد ها دلار بدهی دارند.

وی با اشاره به تلاش دانشمندان ایرانی برای جدا کردن گوگرد از منابع نفتی، گفت: حالا ما می‌توانیم گوگرد جدا شده را صادر کنیم. ما با همین صادرات می‌توانیم همه هزینه‌ها را جبران کنیم و تمام آن به جیب ملت ایران می‌رود.

رئیس جمهور تصریح کرد:‌ این مسیر روشنی است که همه باید آن را به پیماییم. افق را جایی بگذارید که استانداردهایی که شما وضع می‌کنید معیار در جهان شود و بقیه تحت لیسانس و مارک کالاهای ایرانی بیاید. این شدنی است و ما توانسته‌ایم ،ما باید به نقطه‌ای برسیم که صنایع نفت ایران خدمات فنی مهندسی را به دنیا صادر کنیم و من از همین جا این آمادگی را اعلام می‌کنم و امروز ایرانی‌ها می‌توانند در تمام بخش‌های صنعت نفت پروژه ها را اجرا کنند.

رئیس جمهور با اشاره به بحث اجرای طرح مهر ماندگار گفت:‌ هر دولتی باید بتواند با منابع خود طرح‌های مربوط به خود را اجرا کند در این دولت نیز تصمیم گرفته شد، پروژه‌های اصلی که هزینه‌بر است را جلو بیاندازد.از این رو 905 پروژه با ارزشی معادل 170 هزار میلیارد تومان که 127 هزار میلیارد تومان از آن سرمایه‌گذاری شده است.

وی افزود: در بخش نفت اولین پروژه همین طرح بود و کل این طرح شامل بخش‌های مختلف همچون راهسازی، سد، کارخانجات صنعتی و ورزشگاه‌های بزرگ می‌شود و هرکدام تاثیر بالایی در عرصه‌های مختلف کشور دارد. هر کدام از این پروژه‌ها می‌تواند سطح فنی و دانش سطح اقتصاد و تولید ناخالص ملی و همچنین اشتغال را در کشور بالا ببرد.

رییس جمهور ادامه داد: حدود 80 پروژه در بحث طرح مهر ماندگار مربوط به نفت است و انشاءالله شاهد باشیم تمام پروژه‌ها به پایان برسد. تنها با راه‌اندازی 4 فاز پارس جنوبی 100 میلیون متر مکعب به ظرفیت تولید گاز اضافه می‌شود و سالانه 20 میلیارد دلار به درآمد کشور اضافه می‌شود. این پروژه‌ها یکباره کشور را جلو می‌برد و امیدوارم صنعت نفت در اجرای چنین پروژه‌هایی در این حوزه پیشگام باشد.

وی در ادامه سخنان خود خطاب به دشمنان ملت ایران و کشورهای غربی گفت: شما تا کی می‌خواهید زیر بلیط صهیونیست‌ها باشید و ملت و حیثیت خود را بفروشید تا 4 صهیونیست بر دنیا حاکم باشند. صهیونیست‌ها پست‌ترین موجودات تاریخ هستند و ارزش نگاه کردن ندارند چرا به آنها امتیاز می‌دهید تا بتوانید وکیل و وزیر شوید.

احمدی‌نژاد گفت: زمانی که امواج طوفانی ملت‌ها برپا شود، هیچ کاری از دست آنها بر نمی آِید  و حتی اگرچه  هم‌اکنون بخش اعظم پول بانک‌ها و رسانه‌ها در اختیار آنهاست اما اگر  ملت‌ها تغییر کنند و چیزی را مطالبه کنند، همه چیز عوض خواهد شد.

وی افزود: ملت‌های غربی شأن و فرهنگی دارند و دوست دارند با سایر ملت‌ها روابط محترمانه  و دوستانه داشته باشند.من به شما تضمین می‌دهم صهیونیست ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

احمدی‌نژاد گفت: این وضع عوض خواهد شد و حتی با لشگرکشی نیز قابل حفظ شدن نیست. عمر و اندیشه استکباری اعم از نو و کهنه تمام شده است. 4 تا 5 سال دیگر این بساط کاملا زیر و رو می‌شود و صهیونیست‌ها خواهند رفت.

رئیس جمهور در ادامه خطاب به دشمنان ملت ایران گفت: این چه ادبیات زشتی است که به کار می‌گیرید و هنوز تفکر سرمایه‌داری در ذهن شماست.خدا استعداد خدایی شدن را به همه داده است و شما نیز بیایید و خدایی شوید. این چه ادبیات و رفتاری است که با ملت ایران با 7 هزار سال سابقه تمدنی به کار می‌گیرید.

احمدی نژاد گفت: این ملت هیچگاه غارنشین نبوده است و همواره با تمدن بوده است، بهتر است کمی تاریخ بخوانید و با ملت ایران درست رفتار کنید. این ملت اگر به حرکت در بیاید تمام شما را جارو می‌کند نه با سلاح بلکه با فرهنگ چرا که سلاح مال امثال شماست.

رییس جمهور ادامه داد: این راه روشن ملت ایران است و کشوری با منابع بسیار غنی است. البته بعضی‌ها هم دور و بر ما هستند که می‌خواهند ما را به 50 سال قبل برگردانند. اما نگاه ما به آینده است و دشمن را به حساب نمی‌آوریم.

احمدی‌نژاد در پایان تصریح کرد:‌ما روزی را می‌بینیم که ملت ایران در پاکی، فناوری و دانش سرآمد تمام ملت‌های دنیا باشد و آن روز نزدیک است.
feet issues
شنبه 18 شهریور 1396 05:09 ب.ظ
Thank you a lot for sharing this with all people you really understand what you're talking approximately!
Bookmarked. Kindly additionally visit my site =).
We may have a hyperlink exchange agreement between us
Why do they call it the Achilles heel?
شنبه 14 مرداد 1396 04:21 ب.ظ
Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Many thanks
http://ewarolston.hatenablog.com/
دوشنبه 9 مرداد 1396 02:47 ق.ظ
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it's truly informative.
I am going to watch out for brussels. I will appreciate if
you continue this in future. Many people will be benefited from your writing.
Cheers!
BHW
یکشنبه 20 فروردین 1396 10:42 ب.ظ
Everyone loves what you guys are up too. Such clever work and coverage!
Keep up the very good works guys I've you guys to my own blogroll.
manicure
جمعه 11 فروردین 1396 11:56 ب.ظ
I am not sure where you are getting your info, but
great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for fantastic info I was looking for this info for my mission.
برنامه دریافت جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32
پنجشنبه 12 شهریور 1394 08:33 ق.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید
کسب درآمد از وبلاگ
سه شنبه 3 شهریور 1394 06:21 ق.ظ
سلام دوست عزیز! خوبی؟!!

مطالب وبلاگت خیلی زیبا و مفیده!

ولی چرا ازش کسب درآمد نمیکنی؟؟!

کافیه توی ((سیستم کسب در آمد پی پاپ)) ثبت نام کنی.

بعد وبلاگت رو در قسمت سایت ها ثبت میکنی.

بعد کد رو در قالب وبلاگت قرار میدی.

بعد به ازای هر بازدیدکننده که در وبلاگت کلیک کنه 45 ریال به حسابت اضافه میشه.

تسویه حساب ها به طور منظم و روزانه انجام میشه.

کافیه که امتحان کنی!

مطمئنم خوشت میاد و راضی خواهی بود!

منتظرت هستم!
لیلا
سه شنبه 6 مرداد 1394 10:51 ق.ظ
با سلام دوست عزیز.
وب زیبایی دارید.
خوشحال میشیم به وبسایت ما هم سر بزنید.
منتظر نظرات زیبای شما هستیم.
یاحق.
پاپ آپ یخی
سه شنبه 4 فروردین 1394 08:09 ق.ظ
سلام دوست عزیز!

وبلاگت خیلی زیباست!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگت دارم

سیستم کسب درآمد پاپ آپ یخی -- ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = 60 ریال

پاپ آپ اول = 30 ریال و دومی 30 ریال

تسویه حساب منظم و هفتگی - پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته

ابتدا وارد سایت شوید و ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید تا تایید بشه

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 60 ریال دریافت میکنید

همین حالا ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

اگه سوالی داشتی میتونی از پشتیبانی سایت بپرسی

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!

منتظرما!

محمد
جمعه 29 اسفند 1393 07:14 ق.ظ
سلام

خیلی باحال بود مطالبت :)

با تبادل لینک موافقی؟

موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم

@};-
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
چهارشنبه 29 بهمن 1393 08:20 ق.ظ
اگر سنتان زیر 18 سال میباشید خواهش میکنم این نظر رو نخونید.
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
این کتاب صد در صد مورد نیاز شماست چه مجرد و چه متاهل
فقط تا پایان اسفند 1393 با این قیمت استثنایی عرضه میشود.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای 18 سال بویژه زوج های جوان است.
از عواقب خودارضایی با خبرید؟
موثرترین راههای ترک ان را می دانید؟
آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟
خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟
از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟
نظر خانم ها را در این مورد می دانید؟
میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟
می خواهید لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنید؟
جواب همه افراد مثبت است اما به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمیگیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی نیستند و برعکس عامل سرخوردگی و نگرانی و تشویش و اختلال در زندگی روزمره شان نیز می شود.
این کتاب در سایر سایت های دیگر به قیمت های بالا به فروش میرود.
اما ما به دلیل اهمیت آن این کتاب را تنها با 5000 هزار تومان در اختیار شما قرار می دهیم.
برای دیدن فهرست مطالب و خرید این کتاب به وبلاگ ما مراجعه کنید.
با لینک کردن وبلاگ ما ، گامی مهم در حل مشکلات جنسی جوانان جامعه بردارید.
در صورت مسدودی وبلاگ به ما ایمیل بزنید.خرید این کتاب بسیار آسان است.

شبکه اجتماعی فیس پلاک
جمعه 5 دی 1393 01:59 ب.ظ
سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک
گلنار سافت
دوشنبه 12 آبان 1393 06:02 ق.ظ
سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه دو ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
لینک دانلود نسخه آزمایشی :
http://s5.picofile.com/file/8148879142/Mihan_Auto_Post.zip.html
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!
سارا شکیبا
یکشنبه 13 مهر 1393 02:49 ب.ظ
سلام وبلاگت قشنگه!

من بازی های آندروید زیادی توی وبلاگم گذاشتم

حتما بیا دانلود کن و نظر برام بذار!

ممنون
زیمابی
شنبه 1 شهریور 1393 03:28 ق.ظ
جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news
افرا
سه شنبه 14 مرداد 1393 06:02 ق.ظ
سلام!
--------------
چندتا از اعترافات جالب و خنده دار بگم
---------------------------------------
اعتراف میکنم یه روز دختر همسایه مونو توخیابون داشت میرفت بامامانش دیدم
نیشمو با ذوق زدگی تا بناگوشم بازکردم و گفتم
سلام مونا………. چطوری؟………
دیدم تحویلم نگرفت و مامانشم میخندید
اومدم خونه به مامانم گفتم این دختر همسایه چه زود بزرگ شد تا دیروز اینقد بود
گفت :کی
من:همین مونا دیگه دختر آقای …
گفت :اون مبیناست مونا مامانشه!!
------------------------------------------------------------------------
بازم از این اعترافات هست اگه خواستی بیا بخون
سایت سرگرمی تفریح24
موفق و موید باشین
سارا
شنبه 11 مرداد 1393 07:23 ب.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :

1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها
3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر
5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا
7- تاجر پوسان

تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!

اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس

برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!

حتما بیا!
الناز شکوهی
جمعه 10 مرداد 1393 05:36 ق.ظ
سلام دوست عزیز!

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

لطفا هر چه زودتر به منم سر بزن!

و برام نظر بذار که بدونم اومدی!

منتظرما!


طب بوک
پنجشنبه 9 مرداد 1393 07:44 ب.ظ
سلام!
می خواستم سایت طب بوک را معرفی کنم.

طب بوک شبکه احتماعی پزشکی هست که هم پزشکان و هم بیماران و سایر ارایه دهندگان خدمات پزشکی در آن عضو می شوند.

ارایه دهندگان خدمات پزشکی ( پزشکان-کلینیکها -داروخانه ها و... ) علاوه بر معرفی خود و تبلیغ خدمات خود می توانند با ارسال مطلب و عکس به تبادل نظر در مورد داروها -بیماریها و مسایل پزشکی بپردازند.

و بیماران می توانند نظر خود را راجع به خدمات ارایه شده اعلام کنند.

منتظرت هستم!
پاپ من
سه شنبه 31 تیر 1393 08:10 ب.ظ
سلام دوست عزیز!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگتون

سیستم کسب درآمد پاپ من

ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = از 70 تا 150 ریال

پاپ آپ اول = 50 ریال و دومی 25 ریال

تسویه حساب منظم و روزانه

اول از طریق لینک زیر ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 70 تا 150 ریال دریافت میکنید

از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!


لینک ثبت نام :
http://popman.ir/user/signup/ref:437

منتظرما!


.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر